| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 20010124 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | mechanical galvanized, Typ 2, 8 µm, Zn8M Typ2-A |
| Inner diameter | 24 mm |
Product details
Form VS.
| Inner diameter | 24 mm |
| Norm | Werksnorm Schnorr VS |
| Inner diameter di | 25.6 mm |
| Outer diameter da | 36 mm |
| EAN/GTIN | None |

