| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 520404320 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A1 |
| Coating | pln |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
| Total lenght l | 20 mm |
| Lens height f | 0.5 mm |
| Norm | DIN 404 |
| Height of the head k | 4 mm |
| Diameter of the head dk | 5.5 mm |
| Thread length b | 19 mm |
| Diameter d1 | 1.5 mm |
| Diameter d | 3 mm |
| EAN/GTIN | None |

