| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 520404630 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A1 |
| Coating | pln |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 30 mm |
Product details
| Total lenght l | 30 mm |
| Lens height f | 0.9 mm |
| Norm | DIN 404 |
| Height of the head k | 8 mm |
| Diameter of the head dk | 10 mm |
| Thread length b | 28 mm |
| Diameter d1 | 3 mm |
| Diameter d | 6 mm |

