| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 1104441260 |
| Material | Steel |
| Quality | 4.6 |
| Coating | pln |
| Diameter | 12 mm |
| Length | 60 mm |
Product details
| Total lenght l | 60 mm |
| Diameter d2 | 12 mm |
| Norm | DIN 444 A |
| Outer diameter da | 25 mm |
| Width b | 17 mm |
| Thread length b | 30 mm |
| Diameter d | 12 mm |
| Thread type | Metric thread (M) |
| EAN/GTIN | None |

