| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 520444630 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 30 mm |
Product details
| Width b | 7 mm |
| Thread length b | 18 mm |
| Total lenght l | 30 mm |
| Diameter d2 | 6 mm |
| Norm | DIN 444 B |
| Outer diameter da | 14 mm |
| Diameter d | 6 mm |

