| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | I1207CQAA45 |
| Material | Polyamide |
| Quality | PA 6.6 |
| Coating | pln |
| Force application type | Slot |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 5 mm |
Product details
| Total lenght l | 5 mm |
| Norm | ISO 1207 |
| Height of the head k | 2.6 mm |
| Diameter of the head dk | 7 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |

