| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 24145801050 |
| Material | Steel |
| Quality | 08.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Force application type | Hexalobular internal |
| Diameter | 10 mm |
| Length | 50 mm |
Product details
| Total lenght l | 50 mm |
| Norm | ISO 14580 |
| Height of the head k | 6.9 mm |
| Diameter of the head dk | 16 mm |
| Diameter d | 10 mm |
| EAN/GTIN | None |

