| Price |
Deliverable (2-3 weeks)
|
|---|---|
| Article number | I4762GKBGAA865 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2-70 |
| Coating | pln |
| Diameter | 8 mm |
| Length | 65 mm |
| Thread length | 65 mm |
Product details
DIN 912 wurde zurückgezogen und ist austauschbar mit ISO 4762.
| Total lenght l | 65 mm |
| Norm | ISO 4762 |
| Height of the head k | 8 mm |
| Diameter of the head dk | 13 mm |
| Thread length b | 65 mm |
| Diameter d | 8 mm |
| EAN/GTIN | None |

