| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 22704802510 |
| Material | Steel |
| Quality | 4.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 2,5 mm |
| Length | 10 mm |
Product details
with cross-recessed.
| Total lenght l | 10 mm |
| Norm | ISO 7048 |
| Height of the head k | 1.8 mm |
| Diameter of the head dk | 4.5 mm |
| Diameter d | 2.5 mm |

