| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52704848 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 8 mm |
Product details
with cross-recessed.
| Total lenght l | 8 mm |
| Norm | ISO 7048 |
| Height of the head k | 2.6 mm |
| Diameter of the head dk | 7 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |

