| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | D34800BAJAA2070 |
| Quality | 10.9 |
| Coating | pln |
| Diameter | 20 mm |
Product details
.
| Force application size | E 24 |
| Total lenght l | 70 mm |
| Norm | DIN 34800 B |
| Height of the head k | 20 mm |
| Thread length b | 70 mm |
| Diameter d | 20 mm |
| EAN/GTIN | None |
