| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 62149100 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 8,3 mm |
| Length | 100 mm |
Product details
| Total lenght l | 100 mm |
| Norm | Deckenhaken, gewunden 018 |
| Diameter d | 8.3 mm |
| EAN/GTIN | None |
