| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 62668660 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 6 mm |
Product details
| Total lenght l | 60 mm |
| Norm | Schraubhaken 011E |
| Thread length b | 30 mm |
| Diameter d | 6 mm |
| EAN/GTIN | 4026418015067 |
