| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 520653416 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 16 mm |
Product details
Low profile.
| Total lenght l | 16 mm |
| Norm | DIN 653 |
| Diameter of the head dk | 16 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |

