| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 62145660 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 60 mm |
Product details
For suspensions on dowels.
| Total lenght l | 60 mm |
| Norm | SHR-RG, metr. GWD |
| Inner diameter di | 10 mm |
| Diameter d | 6 mm |
| EAN/GTIN | 4026418008915 |
