| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 62666880 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 7,8 mm |
| Length | 45 mm |
Product details
With wood thread and welded eye.
| Total lenght l | 45 mm |
| Inner diameter di | 22 mm |
| Diameter d | 7.8 mm |
| EAN/GTIN | 4026418015173 |
