| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 520920520 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
| Total lenght l | 20 mm |
| Norm | DIN 920 |
| Height of the head k | 2.7 mm |
| Diameter of the head dk | 6.5 mm |
| Thread length b | 15 mm |
| Diameter d | 5 mm |
| EAN/GTIN | None |

