| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | D920BNAA38 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 8 mm |
Product details
| Total lenght l | 8 mm |
| Norm | DIN 920 |
| Height of the head k | 1.8 mm |
| Diameter of the head dk | 4 mm |
| Thread length b | 8 mm |
| Diameter d | 3 mm |
| EAN/GTIN | None |

