| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5214583410 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 10 mm |
Product details
with hexalobular socket.
| Total lenght l | 10 mm |
| Norm | ISO 14583 |
| Height of the head k | 3.1 mm |
| Diameter of the head dk | 8 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |

