| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 157381412 |
| Material | Steel |
| Quality | 010.9 |
| Coating | pln |
| Force application type | Hex socket |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 12 mm |
Product details
Part 2 - head B form, with hexagon socket head.
| Total lenght l | 12 mm |
| Norm | ISO 7380 2 |
| Height of the head k | 2.2 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| Flange diameter df | 9.4 mm |
| EAN/GTIN | None |

