| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 621558160 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 8 mm |
| Length | 160 mm |
Product details
| Force application size | TX 25 |
| Total lenght l | 160 mm |
| Norm | Stockschraube |
| Diameter d | 8 mm |
| EAN/GTIN | None |
