| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 62180020 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 10 mm |
| Length | 120 mm |
Product details
For manual fastening.
| Lenght l1 | 50 mm |
| Total lenght l | 120 mm |
| Norm | Stockschraube |
| Lenght l2 | 65 mm |
| Diameter d | 10 mm |
| EAN/GTIN | None |
