| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 1309062615 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Thread incline | 1,5 mm |
| Diameter | 26 mm |
Product details
With tapered external thread and hexagon socket.
| Thread length b | 12 mm |
| Depth t | 6 mm |
| Norm | DIN 906 |
| Diameter d | 26 mm |
| Thread incline | 1.5 mm |

