| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 1309064815 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Thread incline | 1,5 mm |
| Diameter | 48 mm |
Product details
With tapered external thread and hexagon socket.
| Thread length b | 20 mm |
| Depth t | 11.5 mm |
| Norm | DIN 906 |
| Diameter d | 48 mm |
| Thread incline | 1.5 mm |
| EAN/GTIN | None |

