| Price |
Deliverable (6-10 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 403309063015 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, thick layer ,5 µm, Zn5/Cn/T2 µ0,12 - 0,18 |
| Thread incline | 1,5 mm |
| Diameter | 30 mm |
Product details
With tapered external thread and hexagon socket.
| Thread length b | 12 mm |
| Depth t | 6 mm |
| Norm | DIN 906 |
| Diameter d | 30 mm |
| Thread incline | 1.5 mm |
| EAN/GTIN | None |

