| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 13091018 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Diameter inch | 1/8'' |
Product details
With pipe thread, collar and hexagon head.
| Lenght l1 | 8 mm |
| height of the washer-faced portion c | 3 mm |
| Total lenght l | 17 mm |
| Norm | DIN 910 |
| Height of the head k | 6 mm |
| Flange diameter df | 14 mm |

