| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | D7513AAAAC410 |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 10 mm |
Product details
Form A with Hexagon head acc. EN 24017.
| Total lenght l | 10 mm |
| Norm | DIN 7513 A |
| Height of the head k | 2.9 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |

