| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 1409381640 |
| Material | Steel |
| Quality | 8.8 |
| Coating | pln |
| Diameter | 16 mm |
| Length | 40 mm |
Product details
| Thread length b | 38 mm |
| Norm | DIN 938 |
| Diameter d | 16 mm |
| thread length of the stud metal end bm | 16 mm |
| nominal length l | 40 mm |

