| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | W0243BNAA550 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Force application type | Hexalobular internal |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 50 mm |
Product details
with cutting point.
| Force application size | TX 25 |
| Total lenght l | 50 mm |
| Norm | Werksnorm 9042 |
| Height of the head k | 3 mm |
| Diameter of the head dk | 10 mm |
| Thread length b | 30 mm |
| Diameter d | 5 mm |
| EAN/GTIN | None |
