| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | W0240BGAA420 |
| Quality | A2 |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
with a reinforced head.
| Total lenght l | 20 mm |
| Norm | Werksnorm 9045 |
| Height of the head k | 3 mm |
| Diameter of the head dk | 8 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |
