| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | W0239BNAA10140 |
| Quality | A4 |
| Diameter | 10 mm |
| Length | 140 mm |
Product details
with a reinforced head.
| Total lenght l | 140 mm |
| Norm | Werksnorm 9047 |
| Height of the head k | 4.7 mm |
| Diameter of the head dk | 19 mm |
| Thread length b | 80 mm |
| Diameter d | 10 mm |
| EAN/GTIN | None |
