| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 52799594545 |
| Force application type | Pozidriv cross recess |
| Diameter | 4,5 mm |
| Length | 45 mm |
Product details
with PZ cross recess.
| Total lenght l | 45 mm |
| Lens height f | 1.1 mm |
| Norm | DIN 7995 |
| Height of the head k | 2.35 mm |
| Diameter of the head dk | 8.3 mm |
| Diameter d | 4.5 mm |

