| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 5279969316 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Force application type | Pozidriv cross recess |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 16 mm |
Product details
With slot head.
| Total lenght l | 16 mm |
| Norm | DIN 7996 |
| Height of the head k | 2.1 mm |
| Diameter of the head dk | 6 mm |
| Diameter d | 3 mm |

