| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 520095545 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 45 mm |
Product details
with slotted.
| Force application size | SZ 1,2 |
| Total lenght l | 45 mm |
| Lens height f | 1.2 mm |
| Norm | DIN 95 |
| Height of the head k | 2.5 mm |
| Diameter of the head dk | 9.2 mm |
| Diameter d | 5 mm |

