| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 530095316 |
| Material | Brass |
| Quality | brass |
| Coating | pln |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 16 mm |
Product details
with slotted.
| Force application size | SZ 0,8 |
| Total lenght l | 16 mm |
| Lens height f | 0.8 mm |
| Norm | DIN 95 |
| Height of the head k | 1.6 mm |
| Diameter of the head dk | 5.6 mm |
| Diameter d | 3 mm |

