| Price |
Deliverable (6-10 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 5300953520 |
| Material | Brass |
| Quality | brass |
| Coating | pln |
| Diameter | 3,5 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
with slotted.
| Force application size | SZ 0,8 |
| Total lenght l | 20 mm |
| Lens height f | 0.9 mm |
| Norm | DIN 95 |
| Height of the head k | 1.9 mm |
| Diameter of the head dk | 6.5 mm |
| Diameter d | 3.5 mm |
| EAN/GTIN | None |

