| Price |
Deliverable (6-10 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 200096535 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 35 mm |
Product details
| Total lenght l | 35 mm |
| Norm | DIN 96 |
| Height of the head k | 3.5 mm |
| Diameter of the head dk | 10 mm |
| Thread length b | 21 mm |
| Diameter d | 5 mm |
| EAN/GTIN | None |

