| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | D470BNAA32 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 32 mm |
Product details
| Norm | DIN 470 |
| Diameter d | 32 mm |
| EAN/GTIN | None |
| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | D470BNAA32 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 32 mm |
| Norm | DIN 470 |
| Diameter d | 32 mm |
| EAN/GTIN | None |