| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 202958 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 8 mm |
Product details
| Total lenght l | 150 mm |
| Norm | DIN 11024 D |
| Inner diameter di | 30 mm |
| Diameter d | 7 mm |
| EAN/GTIN | None |
