| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 541102432 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 3,2 mm |
Product details
| Total lenght l | 48 mm |
| Norm | DIN 11024 D |
| Inner diameter di | 20 mm |
| Diameter d | 2.8 mm |
| EAN/GTIN | None |
