| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 136325414 |
| Material | Steel |
| Quality | ST hard. |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 14 mm |
Product details
Tolerance class m6.
| Total lenght l | 14 mm |
| Norm | DIN 6325 |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN corresponds to ISO 8734. Changed nominal lengths for ISO. Items are marked according to DIN.

