| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 200976161000 |
| Material | Steel |
| Quality | 4.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 16 mm |
| Length | 1.000 mm |
Product details
A form.
| Norm | DIN 976-1 A |
| EAN/GTIN | None |

