| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 21097633200 |
| Material | Steel |
| Quality | 5.6 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 33 mm |
| Length | 200 mm |
Product details
Form A.
| Norm | DIN 976-1 A |
| EAN/GTIN | None |

