| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 520975161 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2-70 |
| Coating | pln |
| Diameter | 16 mm |
| Length | 1.000 mm |
Product details
A form.
| Total lenght l | 1000 mm |
| Norm | DIN 976-1 A |
| Diameter d | 16 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn. DIN corresponds to ISO 976.

