| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 16097671870 |
| Material | Steel |
| Quality | 12.9 |
| Coating | pln |
| Diameter | 18 mm |
| Length | 70 mm |
Product details
form B with cone top.
| Total lenght l | 70 mm |
| Norm | DIN 976-1 B |
| Diameter d | 18 mm |

