| Price |
Deliverable (6-10 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 240976724600 |
| Material | Steel |
| Quality | 8.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 24 mm |
| Length | 600 mm |
Product details
form B with cone top.
| Total lenght l | 600 mm |
| Norm | DIN 976-1 B |
| Diameter d | 24 mm |

