| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52097671260 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2-70 |
| Coating | pln |
| Diameter | 12 mm |
| Length | 60 mm |
Product details
form B with cone top.
| Total lenght l | 60 mm |
| Norm | DIN 976-1 B |
| Diameter d | 12 mm |
| EAN/GTIN | None |

