| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 5409761655 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4-70 |
| Coating | pln |
| Diameter | 16 mm |
| Length | 55 mm |
Product details
A form.
| Total lenght l | 55 mm |
| Norm | DIN 976-1 A |
| Diameter d | 16 mm |

