| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 52900510 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4301 |
| Coating | pln |
| Diameter | 10 mm |
Product details
| Width b | 30 mm |
| Lenght l1 | 29.5 mm |
| Total lenght l | 82 mm |
| Inner diameter di | 11 mm |
| EAN/GTIN | None |
