| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5201257105 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2, 200 HV |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 10 |
| Inner diameter | 10,5 mm |
| Outer diameter | 20 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Norm | ISO7089/DIN125A |
Product details
A form, without chamfer.
| Outer diameter | 20 mm |
| Inner diameter | 10.5 mm |
| Norm | ISO 7089 |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Replacement: ISO 7089.

